Strona główna
Podstawowe informacje
Ogłoszenia dyrekcji
Dokumenty szkolne
Kadra szkolna
Baza szkoły
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Osiągnięcia uczniów
Historia szkoły
Kronika szkolna
Jedynka XXI wieku
Księga Gości
Linki

 Podstawowe informacje

Dyrekcja
Sekretariat
Skład Rady Rodziców
Skład Rady Samorządu Uczniowskiego
Świetlica szkolna
Biblioteka
Pedagodzy
Psycholodzy
Logopeda
Plan pracy
Rozkład jazdy autobusu


  Dyrekcja

  • Dyrektor Magdalena Skrzypczak
  • Wicedyrektor Elżbieta Wydmuch
Godziny przyjęć dyrektora
poniedziałek
wtorek 09.00-11.00 
środa
czwartek 14.00-15.00
piątek


  Sekretariat

  • Sekretarz szkoły Wioletta Badziak
Godziny pracy sekretariatu
poniedziałek07.30-15.00
wtorek07.30-15.00
środa07.30-15.00
czwartek07.30-15.00
piątek07.30-15.00


 Skład Rady Rodziców

  • 1a – Agnieszka Karpierz
  • 1b – Anna Garbera–Michalczyszyn
  • 1c – Joanna Poradnik
  • 2a – Monika Wagnerowska
  • 2b – Dorota Stec
  • 2c – Joanna Chudzik
  • 2d – Anita Siciak – sekretarz
  • 3a – Jolanta Mulak – skarbnik
  • 3b – Linda Borof – zastępca przewodniczącej
  • 3c – Bożena Styrna
  • 4a – Elwira Makowska
  • 4b – Krzysztof Bielewicz
  • 5a, 6d – Eugenia Chrobot – przewodnicząca
  • 5b – Ewa Stawska
  • 5c – Łukasz Uwsiewicz
  • 6a – Piotr Śleboda
  • 6b – Dorota Kubiak
  • 6c – Katarzyna Machowska


 Skład Rady Samorządu Uczniowskiego

  • Wiktoria Karp – przewodnicząca
  • Kornelia Guziak – zastępca
  • Krystian Dzierwa – sekretarz
  • Martyna Niedojad
  • Rafał Tytonik

 Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

  • Aleksandra Bartelak
  • Kamila Dudzik
  • Urszula Dziurdzia
  • Łukasz Hałdaś
  • Katarzyna Najdek
  • Aleksandra Przeorek
  • Agata Szel

  Świetlica

  • Urszula Dziurdzia (gł. wychowawca)
  • Kamila Dudzik
  • Beata Janicka
  • Agnieszka Matuszewska
  • Anna Mazurek
  • Elwira Piwko
  • Magdalena Skrzypczak
  • Mateusz Urban
  • Elżbieta Wydmuch
Godziny pracy świetlicy szkolnej
poniedziałek07.15-16.30
wtorek07.15-16.30
środa07.15-16.30
czwartek07.15-16.30
piątek07.15-16.30


  Biblioteka

  • Irena Kmiotek
Godziny pracy biblioteki
poniedziałek 07.30-14.10
wtorek 07.30-13.40
środa 07.30-14.15
czwartek 07.30-14.15
piątek 07.30-13.10


  Pedagodzy

  • Wojciech Cilindź
  • Elwira Piwko
Godziny pracy pedagoga
Dzień tygodnia Wojciech Cilindź Elwira Piwko
poniedziałek 08.45-11.25
12.40-14.30
09.45-11.25
12.40-14.20
wtorek 07.45-08.45
13.30-14.30
10.40-11.25
12.40-13.25
środa 10.40-11.25
13.30-14.30
10.40-12.25
czwartek 07.45-09.45
11.40-12.25
13.30-14.30
piątek 07.45-08.45


  Psycholodzy

  • Anna Mazurek
  • Ewelina Taranek
Godziny pracy psychologów
Dzień tygodnia Anna Mazurek Ewelina Taranek
poniedziałek 07.45-09.45 12.40-15.10
wtorek 07.30-08.00
12.40-16.20
środa 11.40-12.25
13.35-15.10
czwartek 07.45-08.45
13.30-14.30
11.40-14.40
piątek 07.40-10.40


  Logopeda

  • Ewa Musiał
Godziny pracy logopedy
poniedziałek 08.40-09.40
13.40-14.40
wtorek 10.30-11.30
13.25-14.25
środa 09.35-10.35
czwartek
piątek 09.35-10.35
11.40-12.40
13.25-14.25


Plan pracy szkoły na rok szkolny 2015/2016

  1. Rozpoczęcie roku szkolnego – 1 września 2015 r. (wtorek)
  2. Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych:
    • 5 kwietnia 2016 r. (wtorek) – sprawdzian klas VI – dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla klas I-V,
    • 2 maja 2016 r. (poniedziałek),
    • 27 maja 2016 r. (piątek po Bożym Ciele).
  3. Dzień otwarty dla rodziców – 15 grudnia 2015 r. (wtorek)
  4. Zimowa przerwa świąteczna – 23-31 grudnia 2015 r.
  5. Rada klasyfikacyjna – 21 stycznia 2016 r. (czwartek)
  6. Rada analityczna – 28 stycznia 2016 r. (czwartek)
  7. Ferie zimowe – 1-14 lutego 2016 r.
  8. Powołanie zespołów nadzorujących na sprawdzian kl. VI – do 29 lutego 2016 r.
  9. Wiosenna przerwa świąteczna – 24 - 29 marca 2016r.
  10. Sprawdzian klas VI – 5 kwietnia 2016 r. (wtorek):
    • język polski, matematyka – godz. 9.00,
    • język obcy nowożytny – godz. 11.45.
  11. Dzień otwarty dla rodziców – 16 maja 2016 r. (poniedziałek)
  12. Sprawdzian dodatkowy – 2 czerwca 2016 r. (czwartek):
    • język polski, matematyka – godz. 9.00,
    • język obcy nowożytny – godz. 11.45.
  13. Rada klasyfikacyjna – 16 czerwca 2016 r. (czwartek)
  14. „Złote Sówki” – 21 czerwca 2016 r. (wtorek)
  15. Rada analityczna - 23 czerwca 2016 r. (czwartek)
  16. Zakończenie roku szkolnego – 24 czerwca 2016 r. (piątek)

Rozkład jazdy szkolnego autobusu
Obowiązuje od dnia 2 września 2015 r.
Przed zajęciami
7.00 Rościszów (ostatni przystanek) SP1
(autobus szkolny)
7.00 Kamionki (ostatni przystanek) Pieszyce Mostek SP1
(autobus wynajęty)

UWAGA! Ten kurs nie staje na przystankach poniżej przystanku Pieszyce Mostek.
7.20 Pieszyce, ul. Parkowa SP1
(bus wynajęty)
7.30 Pieszyce Mostek SP1
(autobus wynajęty)

UWAGA! Ten kurs zabiera dzieci od przystanku Pieszyce Mostek i z przystanków poniżej.
7.30BratoszówPiskorzów SP1
(autobus szkolny)
8.15Rościszów SP1
(autobus szkolny)
9.45Kamionki (ostatni przystanek) SP1
(autobus szkolny)
10.10Piskorzów Bratoszów SP1
(autobus szkolny)
Po zajęciach
13.30SP1 Piskorzów, Bratoszów
(autobus szkolny)
13.30SP1 Kamionki
(autobus wynajęty)
14.00SP1 Rościszów
(autobus szkolny)
14.30SP1 Pieszyce, ul. Parkowa
(bus wynajęty)
15.20SP1 Kamionki
(autobus wynajęty)
15.20SP1 Rościszów + Piskorzów
(autobus szkolny)

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach
 ul. Ogrodowa 23, 58-250 Pieszyce
 tel./fax 074-8365-220
 email sp1pieszyce@poczta.onet.pl